GODZINY PRACY

poniedz.-sobota:

8.00-22.00

niedziela

10.00 - 20.00


KONTAKT

Warszawa i Piaseczno

e-mail: info@profclean.pl
tel.
0-791 989 143


Mińsk Mazowiecki

e-mail: minsk@profclean.pl
tel.
0-888 772 563


Garwolin

e-mail: garwolin@profclean.pl
tel.
0-600 050 993


Gdzie Pracujemy

Swoje usługi wykonujemy u klientów. Obszar naszego działania to:

Południowe Dzielnice Warszawy:
Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Ochota, Włochy, Ursus, Wilanów, Praga Południe, Wawer, Wesoła, Rembertów.

Miasta:
Piaseczno, Pruszków, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Grójec, Góra Kalwaria, Otwock, Józefów, Karczew, Mińsk Mazowiecki, Kołbiel, Garwolin.Do wymieniownych wyżej miejscowości dojeżdżamy za darmo!

Polub nas 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Chcąc oferować klientom usługi na najwyższym poziomie , zdecydowaliśmy się na używanie wyłącznie profesjonalnych urządzeń marki Karcher, oraz środków chemicznych Prochem, Tersus, Chempsec, Tenzi i Karcher.

 

WENTYLATOR DRI POD

Wentylator DRI-POD to nowoczesne urządzenie wysokoobrotowe o bardzo dużej sprawności. DRI-POD potrafi wysuszyć do 100 m2 wykładziny w przeciągu godziny. Dzięki temu urządzeniu po praniu dywanu u klienta, zanim spakujemy i schowamy nasz cały sprzęt do samochodu, wentylator prawie całkowicie dosusza średniej wielkości dywan.KARCHER PUZZI 100

Puzzi 100 to nasze podstawowe, najczęściej używane urządzenie. Maszyna ta służy do czyszczenia ekstrakcyjnego dywanów, wykładzin dywanowych, mebli tapicerowanych i tapicerki samochodowej.
Model ten przeznaczony jest do czyszczenia małych i średnich powierzchni, zatem doskonale sprawdza się w profesjonalnym czyszczeniu dywanów i wykładzin w domach prywatnych, niewielkich firmach i we wnętrzach samochodów. Konstrukcja tego urządzenia to przede wszystkim mocna pompa, dzięki której bardzo skutecznie wypłukuje się brud, oraz bardzo mocna turbina ssąca, dzięki której odkurzacz pozostawia jedynie śladowe ilości wilgoci. Jak podaje producent po wykładzinie można chodzić w czasie krótszym o 63%, niż w przypadku zastosowania innych urządzeń.

pranie karcher Warszawa

 

 

KARCHER PUZZI 200

Puzzi 200 to starszy brat wyżej opisanego modelu. Od Puzzi 100 różni się mocniejszą pompą i turbiną ssącą dzięki czemu przyśpiesza proces prania. Urządzenie ekstrakcyjne Puzzi 200 przeznaczone jest do czyszczenia dużych powierzchni. Znajduje więc zastosowanie w dużych instytucjach, biurach, centrach handlowych.


pranie karcher piaseczno